טבעות עם יהלומים הפכו עם השנים למתנה מושלמת עבור האישה האהובה. מגוון גדול של סוגי טבעות נרכשות על ידי הגברים כמתנת אירוסין לבת הזוג. טבעת יהלום המעוצבת באופן אישי על פי טעמה של האישה וסגנונה, תמיד תלהיב ותרגש את המקבלת. כאשר בוחרים טבעות יהלומים ניתן לעצב טבעת מזהב לבן, זהב צהוב או זהב אדום, הכל על פי טעם אישי ותקציב.

על האפשרויות השונות

היהלומים המשובצים בטבעות מגיעים בחיתוכים וליטושים שונים. יהלום בוהק ומנצנץ הינו חתוך ומלוטש היטב כך שהאור החוזר ממנו הוא מרבי ולכן הוא שובה את העין. טבעת יהלומים עם ליטוש איכותי נדירה יותר, ונדרש ניסיון מקצועי מן המלטש וזמן עבודה ארוך. לכן מחירה יקר יותר. את הנצנוץ שהוא כמות האור שמחזיר היהלום מזהים למעשה לפי זיהוי צבע. צבעה של טבעת יהלום קראט אחד, יהיה פחות חד וברור מאשר של זו עם שני קראט ומעלה.

חיתוך היהלום גם הוא משפיע על הנצנוץ. יהלום נפוץ ופופולרי במיוחד הוא יהלום בחיתוך עגול. כאשר נסתכל מלמעלה על הטבעת הוא יראה כעיגול מנצנץ מאד. רבים בוחרים לשבץ את הטבעת עם יהלום בודד - סוליטר. חיתוך נוסף הינו החיתוך המרובע - כאן עובד האמן בחיתוכים שונים היוצרים מגוון זוויות ליהלום כך שרמת נצנוצו גבוהה ביותר. ליד יהלום מרובע ניתן לשלב בטבעת אבני חן אחרות. יש חיתוכים נוספים כמו הטיפה, הלב, המרקיזה ועוד. אך השניים הראשונים הם הנפוצים.

עלויות ותעודות

הקראט - הוא משקל היהלום המשפיע על מחירו. מחירו של היהלום קופץ בחצי או קראט שלם. גודלו הנראה לעין של יהלום בן קראט שלם דומה מאד ליהלום בן 0.98 קראט, אך במחיר יש הבדל משמעותי, ולכן בתקציב מוגבל כדאי לקחת זאת בחשבון. ניקיון היהלום וצלילותו - משפיעים גם הם על מחירה של טבעת היהלומים. דרגת הצלילות חשובה ובאה לידי ביטוי ככל שהיהלום גדול יותר .לאחר בחירת הטבעת המשובצת, רצוי לקבל תעודה גמולוגית מאיש המקצוע . בתעודה יפורטו איכות היהלום והזהב בו שובץ.

מעוניינים לרכוש עבור בחרת לבכם טבעת יהלומים יפהפייה? Diamond & More, המתמחים בייצור תכשיטי יהלומים, הם הכתובת הנכונה לפנות אליה. למידע על הפריטים השונים, היכנסו לכאן.

תפריט ניווט תפריט ניווט

עמוד הבית
תכשיטי יהלומים במבצע
מחירון יהלומים
לקוחות ממליצים

כתבות ומאמרים
קטעי וידאו
אודות
צור קשר
מפת אתר

קטלוג מוצרים קטלוג מוצרים

טבעות אירוסין
טבעות אירוסין 3 אבנים (טרי-סטון)
טבעות אירוסין מעוצבות
טבעות אירוסין סוליטר חלקות
טבעות אירוסין עד 7,000
טבעות אירוסין עם אבני צד
טבעות משלימות (בנד רינגס)
טבעות יהלומים
עגילי יהלום
עגילי יהלומים תלויים
עגילי סוליטר קלאסיים צמודים
צמידי טניס יהלומים
שרשראות יהלומים
יהלומים לשיבוץ

כתבות נבחרות כתבות נבחרות

כתבה 1
כתבה 2
כתבה 3
כתבה 4
כתבה 5
כתבה 6
כתבה 7
כתבה 8

צרו קשר צרו קשר

מרכז
רחוב שומשום 26
בורסת היהלומים, רמת גן

טלפון: 0000000

נייד: 0000000

דוא"ל: foo@bar.co.il

מצאו אותי בפייסבוק

כל הזכויות שמורות – 2018-5778