כל גבר מעוניין להשקיע בטבעת אירוסין מיוחדת שתבטא את אהבתו ומחויבותו לבת זוגו. מרגש הוא המעמד של האירוסין והצעת הנישואין, ולא פחות מרגש החיפוש אחר הטבעת שתתאים לאשה איתה ירצה לבלות את חייו. מבחר ומגוון טבעות האירוסין המוצע בשוק רב מאד והבחירה לא תמיד קלה. טבעות זהב לבן או צהוב מגיעות עם שיבוץ של יהלומים בצורות שונות וחיתוך שונה. החיתוך השונה מקנה ליהלום מראה מיוחד.

חיתוכים שונים של יהלומים

החיתוכים הנפוצים בעיצוב טבעות יהלומים הם: החיתוך העגול Round - כאשר מסתכלים מעל נראה היהלום עגול. יש לו 57 ליטושים ההופכים אותו לנוצץ ובהיר. הוא למעשה חרוט שחלקו העליון בולט. זהו החיתוך הפופולרי. הוא מהוה כ - 85% מסך היהלומים המשובצים בתכשיטים. טבעת יהלום ריבוע בצורתו הנקרא: יהלום בחיתוך Princess , נראה במבט מעל כמרובע. זהו חיתוך יפהפה ומרשים מאד המאפשר למי שחפץ, לשבץ אבני חן סביב היהלום. ליטוש יהלום אחר משלב שתי טכניקות שמעניקות ליהלום חיתוכים בזוויות רבות Brilliant Cut - שהופך אותו לנוצץ מאד ומיוחד. ישנם חיתוכים נוספים, כמו יהלום בצורת לב, טיפה, האמרלד המלבני, מרקיזה וחיתוכים משולבים, אך אלה הנפוצים.

לחפש את האחר

אין ספק שכאשר הגבר מחפש שיבוץ וחיתוך מיוחד ומקורי יותר, טבעת יהלום מרובע היא הבחירה. טבעות יהלום מרובעות יכולות להיות בשיבוץ עם זהב לבן - הבחירה הנפוצה ביותר, בזהב צהוב או בזהב אדום. אפשר לבחור ביהלום בודד ורב רושם או בשיבוץ אבנים סביב יהלום מרובע. חשוב לזכור כי ככל שאיכות היהלום גבוהה יותר, המשקל - קראט גדול יותר, הניקיון והצבע גבוהים ובהירים יותר, כך מחירו גבוה יותר. לכן מומלץ לערוך סקר שוק בהתחשב בגודל התקציב, לשאול חברים, חברות, ולקרוא באתרי אינטרנט. חשוב להכיר את הסגנון האישי של בת הזוג, את מבנה כף היד והאצבעות ולהתאים טבעת יהלומים מרובעת שתהיה קסומה ונוצצת ותתאים לטעמה האישי.

מחפשים טבעות יהלומים מרובעות ומיוחדות? Diamond & More, המתמחים בייצור תכשיטי יהלומים, הם הכתובת הנכונה לפנות אליה. למידע על הפריטים השונים, היכנסו לכאן.

תפריט ניווט תפריט ניווט

עמוד הבית
תכשיטי יהלומים במבצע
מחירון יהלומים
לקוחות ממליצים

כתבות ומאמרים
קטעי וידאו
אודות
צור קשר
מפת אתר

קטלוג מוצרים קטלוג מוצרים

טבעות אירוסין
טבעות אירוסין 3 אבנים (טרי-סטון)
טבעות אירוסין מעוצבות
טבעות אירוסין סוליטר חלקות
טבעות אירוסין עד 7,000
טבעות אירוסין עם אבני צד
טבעות משלימות (בנד רינגס)
טבעות יהלומים
עגילי יהלום
עגילי יהלומים תלויים
עגילי סוליטר קלאסיים צמודים
צמידי טניס יהלומים
שרשראות יהלומים
יהלומים לשיבוץ

כתבות נבחרות כתבות נבחרות

כתבה 1
כתבה 2
כתבה 3
כתבה 4
כתבה 5
כתבה 6
כתבה 7
כתבה 8

צרו קשר צרו קשר

מרכז
רחוב שומשום 26
בורסת היהלומים, רמת גן

טלפון: 0000000

נייד: 0000000

דוא"ל: foo@bar.co.il

מצאו אותי בפייסבוק

כל הזכויות שמורות – 2018-5778