הטבעות של היום, בין אם הן משובצות ביהלומים יפהפיים ובין אם משולבות בהן אבנים מסוג אחר, מביאות אתן הרבה מאד סטייל וגם איכות ברמה גבוהה. טבעת בעיצוב אישי מותאמת לעונדת אותה, הן מבחינת הסטייל האהוב עליה והן מבחינת התקציב שברשותה. זו יכולה להיות טבעת אירוסין בעיצוב אישי, טבעת לכבוד יום ההולדת או לכל אירוע אחר. היא עונה על שורה ארוכה של קריטריונים על מנת לספק מענה מושלם והיא, ללא ספק, אלמנט קישוטי נהדר שאפשר להתגאות בו כאשר עונדים אותו על אחת מאצבעות היד.

למצוא את הטבעת המתאימה

למחפשים טבעות בעיצוב אישי, ניתן למצוא כיום מגוון של חנויות וגם מעצבים המציעים את השירות. הרעיון העומד מאחורי העיצוב האישי הוא האפשרות להתאים את הטבעת באופן מלא לצרכיה ולרצונותיה של העונדת אותה ולהימנע, באופן הזה, מטעויות לא נעימות. כאשר מדובר בטבעות המשובצות ביהלומים, עלותן לרוב גבוהה יותר מאחרות. בשל ההוצאה הכספית הגבוהה ולאור היותה טבעת "לכל החיים", העיצוב האישי מבטיח טבעת מדויקת בעיצובה, כזו העונה על רצונותיה המלאים של האישה, הצפויה לקבל אותה, כזו המעוצבת בסגנון נהדר, המשתלב לצד תכשיטים אחרים ואקססורייז נוספים.

לפני שפונים לחנות או למעצב, המציעים שירותי עיצוב טבעות בשלל של סגנונות, חשוב מאד לבחון כמה פרמטרים. ראשית, הניסיון והמקצועיות. עיצוב טבעת יהלומים או כל טבעת אחרת מצריך מיומנות רבה וגם לא מעט יצירתיות. על המעצב היוצר את הטבעת להבין את חומרי הגלם שבהם הוא משתמש, את האופן שבו הם משתלבים לצד חומרים אחרים וגם את התכונות המסוימות שלהם, שהן אלו שתורמות למראה הטבעת. עליו להבין היטב את צרכיהם של הלקוחה או של הלקוח, לאסוף מהם את כל המידע הנדרש לו על מנת שיוכל ליצור טבעת שתענה על כל מאווייהם וכמובן להביא אתו יצירתיות, סטייל וגם אמירה אישית.

מעוניינים לרכוש עבור בת הזוג שלכם טבעת מסוגננת ויפה? Diamond & More, המתמחים בייצור תכשיטי יהלומים, הם הכתובת הנכונה לפנות אליה. למידע על הפריטים השונים, היכנסו לכאן.

תפריט ניווט תפריט ניווט

עמוד הבית
תכשיטי יהלומים במבצע
מחירון יהלומים
לקוחות ממליצים

כתבות ומאמרים
קטעי וידאו
אודות
צור קשר
מפת אתר

קטלוג מוצרים קטלוג מוצרים

טבעות אירוסין
טבעות אירוסין 3 אבנים (טרי-סטון)
טבעות אירוסין מעוצבות
טבעות אירוסין סוליטר חלקות
טבעות אירוסין עד 7,000
טבעות אירוסין עם אבני צד
טבעות משלימות (בנד רינגס)
טבעות יהלומים
עגילי יהלום
עגילי יהלומים תלויים
עגילי סוליטר קלאסיים צמודים
צמידי טניס יהלומים
שרשראות יהלומים
יהלומים לשיבוץ

כתבות נבחרות כתבות נבחרות

כתבה 1
כתבה 2
כתבה 3
כתבה 4
כתבה 5
כתבה 6
כתבה 7
כתבה 8

צרו קשר צרו קשר

מרכז
רחוב שומשום 26
בורסת היהלומים, רמת גן

טלפון: 0000000

נייד: 0000000

דוא"ל: foo@bar.co.il

מצאו אותי בפייסבוק

כל הזכויות שמורות – 2018-5778