טבעות אירוסין הפכו מזה זמן רב לנישה מיוחדת בענף התכשיטים בכלל ובענף הטבעות בפרט. גברים רבים מקיימים את המנהג המסורתי, כורעים ברך, מציעים לבת הזוג חיים משותפים ובה בעת עונדים לאצבעה טבעת אירוסין מעוצבת. טבעת האירוסין מסמלת עבור הגבר את אהבתו, מחויבותו, וההשקעה שלו בעתיד המשותף. אי לכך המעמד מרגש מאד ומאמץ גדול מושקע בחיפוש אחר טבעת האירוסין המתאימה.

למצוא את הטבעת המתאימה

לפני הבחירה בטבעת, כדאי לבצע סקר שוק. לבדוק מעצבים שונים בעסקים שונים. לבדוק מחירים שונים, להתייעץ עם חברים היכולים לתרום מניסיונם, או עם בני משפחה. חשוב לזכור מהו התקציב למטרה זו, להכיר את הסגנון האישי של בת הזוג ולהתאים את העיצוב הסופי לטעמה. נשים אחדות תעדפנה טבעת עדינה משובצת יהלום בודד וצנוע, ואחרות תעדפנה יהלום מרכזי עם שיבוץ של יהלומים קטנים סביבו. יש נשים שתעדפנה טבעת בזהב לבן ואחרות רוצות זהב צהוב.

עקב הביקוש הרב, יש בשוק שלל סוגים ומגוון של טבעות אירוסין. עיצוב טבעת אירוסין מצריך מיומנות ומקצועיות של מעצב תכשיטים. הפופולריות של שיבוץ יהלומים בטבעת אירוסין, מצריכה שליטה והבנה גם בליטוש וחיתוך יהלומים, כלים משוכללים לעבודה ואמינות אישית ומסחרית. היהלומים בטבעת יכולים להיות בחיתוך עגול ונוצץ, בחיתוך מרובע עם ברק ונצנוץ מיוחד, בצורת לב, טיפה ועוד. יש בשוק גם טבעות מעוצבות עם שיבוץ של יהלום שחור, יהלום נדיר ויקר, כמותו ניתן לראות בטבעות המיועדות הן לנשים והן לגברים, המעטרים בעזרתן את ידם ונהנים מאקססורייז מושלם.

עיצוב טבעות אירוסין משלב עבודה מקצועית של טיפול בזהב צהוב או לבן, שיבוצים באופנים שונים כך שהטבעת תחזיק מעמד לאורך חיים ארוכים ותשמור על איכות מרכיביה. תעודה של גמולוג מקצועי המתאר את הטבעת, את קראט הזהב ותכונות היהלום, תבטיח איכות ואמינות. מומלץ מאד לדרוש את התעודה לפני הרכישה, שכן לרוב מדובר בהוצאה כספית גבוהה.

מעוניינים בעיצוב אישי של טבעת אירוסין? Diamond & More, המתמחים בייצור תכשיטי יהלומים, הם הכתובת הנכונה לפנות אליה. למידע על הפריטים השונים, היכנסו לכאן.

תפריט ניווט תפריט ניווט

עמוד הבית
תכשיטי יהלומים במבצע
מחירון יהלומים
לקוחות ממליצים

כתבות ומאמרים
קטעי וידאו
אודות
צור קשר
מפת אתר

קטלוג מוצרים קטלוג מוצרים

טבעות אירוסין
טבעות אירוסין 3 אבנים (טרי-סטון)
טבעות אירוסין מעוצבות
טבעות אירוסין סוליטר חלקות
טבעות אירוסין עד 7,000
טבעות אירוסין עם אבני צד
טבעות משלימות (בנד רינגס)
טבעות יהלומים
עגילי יהלום
עגילי יהלומים תלויים
עגילי סוליטר קלאסיים צמודים
צמידי טניס יהלומים
שרשראות יהלומים
יהלומים לשיבוץ

כתבות נבחרות כתבות נבחרות

כתבה 1
כתבה 2
כתבה 3
כתבה 4
כתבה 5
כתבה 6
כתבה 7
כתבה 8

צרו קשר צרו קשר

מרכז
רחוב שומשום 26
בורסת היהלומים, רמת גן

טלפון: 0000000

נייד: 0000000

דוא"ל: foo@bar.co.il

מצאו אותי בפייסבוק

כל הזכויות שמורות – 2018-5778