עולם התכשיטנות מביא אתו בכל תקופה לא מעט חידושים ועיצובים מרהיבים בתצורת תכשיטים מסוגים שונים, כשלצדם קשה שלא לשים לב גם לאותם פריטים שמלווים אותנו לא מעט שנים. פריטים קלאסיים, ששומרים על מקום של כבוד ברשימת הפריטים, או אולי ה-אקססורייז המבוקשים ביותר. כאלה בדיוק הם צמידי טניס זהב לבן. אותם צמידים עדינים ויפים, אותם עונדים הן נשים והן גברים. היופי והייחודיות שבהם היא אותה אסתטיקה נהדרת שמאפיינת אותם וגם תשומת לב לכל פרט ופרט בהם. צמידים אלה נכנסו לתודעתנו עוד בשנות השמונים של המאה הקודמת ונדמה כי לאחרונה הפכו לטרנד של ממש.

יופי, איכות ומגוון של אפשרויות

למחפשים צמיד טניס יהלומים זהב לבן עומדות לא מעט אפשרויות. ישנם צמידים דקים יותר, ישנם דקים פחות. ישנם צמידים ששזורים בהם אלמנטים נוספים וכאלה המתבססים אך ורק על הצמיד עצמו, כשהזהב הוא חומר הגלם המככב בו. ישנם צמידים במידות שונות, כאלה המתאימים בעיקר לנשים וכאלה המתאימים לגברים. האפשרויות הן רבות ובחירתו של צמיד טניס זהב לבן היא ללא ספק משימה לא קלה. יחד עם זאת, כדי להצליח בה חשוב מאד לפנות לכתובת הנכונה – לחנות המתמחה במכירת תכשיטים, הכוללים חומרי גלם משובחים כמו זהב לבן וגם יהלומים. בחנות כזו מציעים לרוב מגוון רחב של אפשרויות שמהן אפשר לבחור וגם יוצרים תכשיטים בהתאמה אישית, על פי בחירה.

ומה לגבי המחיר?

עלות צמיד הטניס תלויה בלא מעט משתנים. ניתן למצוא כיום צמידים מסוג כזה בטווח רחב של מחירים, כאשר המחיר מושפע מאיכות הצמיד, מגודלו וגם מהאלמנטים שבו. לעיתים משובצים בצמידים אלה גם יהלומים, המוסיפים סטייל שאין כמותו, ולעיתים אבנים אחרות. כך או כך, כדאי מאד לערוך סקר שוק, לבדוק דוגמאות ועיצובים שונים ולא לשכוח לשים דגש לשני פרמטרים חשובים: התקציב וגם המידה. מידתו של הצמיד חשובה מאד וכדאי למדוד מראש את היקף היד, הצפויה לענות את הצמיד.

רוצים להפתיע אדם קרוב בצמיד טניס העשוי זהב לבן? Diamond & More, המתמחים בייצור תכשיטי יהלומים, הם הכתובת הנכונה לפנות אליה. למידע על הפריטים השונים, היכנסו לכאן.

תפריט ניווט תפריט ניווט

עמוד הבית
תכשיטי יהלומים במבצע
מחירון יהלומים
לקוחות ממליצים

כתבות ומאמרים
קטעי וידאו
אודות
צור קשר
מפת אתר

קטלוג מוצרים קטלוג מוצרים

טבעות אירוסין
טבעות אירוסין 3 אבנים (טרי-סטון)
טבעות אירוסין מעוצבות
טבעות אירוסין סוליטר חלקות
טבעות אירוסין עד 7,000
טבעות אירוסין עם אבני צד
טבעות משלימות (בנד רינגס)
טבעות יהלומים
עגילי יהלום
עגילי יהלומים תלויים
עגילי סוליטר קלאסיים צמודים
צמידי טניס יהלומים
שרשראות יהלומים
יהלומים לשיבוץ

כתבות נבחרות כתבות נבחרות

כתבה 1
כתבה 2
כתבה 3
כתבה 4
כתבה 5
כתבה 6
כתבה 7
כתבה 8

צרו קשר צרו קשר

מרכז
רחוב שומשום 26
בורסת היהלומים, רמת גן

טלפון: 0000000

נייד: 0000000

דוא"ל: foo@bar.co.il

מצאו אותי בפייסבוק

כל הזכויות שמורות – 2018-5778