• בית
  • מאמרים
  • צמיד טניס זהב מחיר ופרמטרים נוספים שכדאי לכם לדעת עליו

לצמידי הטניס העשויים מזהב נחשפנו לראשונה על מגרש הטניס. אחת משחקניות הטניס הידועות של שנות השמונים, כריס אברט, ענדה אותו על ידה ומאז... הכול היסטוריה. צמידי הטניס הפכו מאותה שנה לפופולאריים מאד ולמרות המראה הספורטיבי שלהם (או אולי – בזכות), הם מביאים אתם יוקרה שקשה להתעלם ממנה. הם דקים יחסית, עדינים מאד ומתאימים גם לאלה, העונדים שעון וכמובן תכשיטים נוספים. נשים עונדות אותם וגם גברים והם נפלאים כתוספת מושלמת לחובבי הסטייל, ולאלה המחפשים את המראה המושקע והמיוחד האופייני לזהב.

מה משפיע על המחיר

למעוניינים לרכוש צמידי טניס מחירים הם פרמטר שחשוב לקחת בחשבון לאור העלויות המשתנות, הנקבעות בהתאם לגודל הצמיד וגם לאיכותו ולטיבו. בסיסו של הצמיד הוא צמיד הטניס, שעליו מוצמדים מרכיביו של הזהב. מידע על צמיד טניס מחיר ופרמטרים נוספים ניתן לקבל בכל מקום כיום, המתמחה במכירת צמידים מסוג כזה, כאשר הוא נקבע על פי משקל הזהב, צבעו, איכות העבודה והגימור שלו. ככל שמשקלו של הזהב גבוה יותר, עלות הצמיד תהיה גבוהה יותר. ככל שהגימור מושקע יותר, המחיר יהיה בהתאם.

בדרך כלל משובצים בצמידי הטניס גם יהלומים קטנים. יהלומים מחזירי אור, יעלו את שווי הצמיד והאפקט שיתקבל בזכותם יהיה מרהיב ביופיו. גם איכות העבודה משפיעה על עלותו של צמיד טניס זהב מחיר הצמיד במקרה הזה יהיה גבוה יותר ככל שאיכות העבודה גבוהה יותר. מכיוון שמדובר בזהב גולמי, המגיע ישירות למעצב התכשיטים, עליו להשקיע לא מעט זמן בעיבודו ולהיעזר בכל הכלים העומדים לרשותו כדי ליצור צמיד איכותי ומסוגנן. זו גם הסיבה מדוע מומלץ מאד לפנות אך ורק לחנויות ולמעצבים המתמחים בכך, כאלה שיספקו מענה מאיכות גבוהה, צמיד טניס בעל רמת גימור נהדרת וזהב שהופך אותו לתכשיט שקשה לפספס.

מעוניינים לרכוש לעצמכם או לבת הזוג שלכם צמיד טניס מסוגנן ויפה העשוי מזהב? מחפשים כתובת מקצועית לפנות אליה, כזו המתמחה בייצור ובעיצוב תכשיטים מסוג כזה? Diamond & More, המתמחים בייצור תכשיטי יהלומים, הם הכתובת המתאימה לפנות אליה. למידע על הפריטים השונים, היכנסו לכאן.

תפריט ניווט תפריט ניווט

עמוד הבית
תכשיטי יהלומים במבצע
מחירון יהלומים
לקוחות ממליצים

כתבות ומאמרים
קטעי וידאו
אודות
צור קשר
מפת אתר

קטלוג מוצרים קטלוג מוצרים

טבעות אירוסין
טבעות אירוסין 3 אבנים (טרי-סטון)
טבעות אירוסין מעוצבות
טבעות אירוסין סוליטר חלקות
טבעות אירוסין עד 7,000
טבעות אירוסין עם אבני צד
טבעות משלימות (בנד רינגס)
טבעות יהלומים
עגילי יהלום
עגילי יהלומים תלויים
עגילי סוליטר קלאסיים צמודים
צמידי טניס יהלומים
שרשראות יהלומים
יהלומים לשיבוץ

כתבות נבחרות כתבות נבחרות

כתבה 1
כתבה 2
כתבה 3
כתבה 4
כתבה 5
כתבה 6
כתבה 7
כתבה 8

צרו קשר צרו קשר

מרכז
רחוב שומשום 26
בורסת היהלומים, רמת גן

טלפון: 0000000

נייד: 0000000

דוא"ל: foo@bar.co.il

מצאו אותי בפייסבוק

כל הזכויות שמורות – 2018-5778