• בית
  • מאמרים
  • צמיד טניס יהלומים – ליום יום וגם לאירועים חשובים

ישנם סוגים שונים של צמידים. ישנם כאלה העשויים מזהב, אחרים עשויים מפלטינה או ממתכת יקרה אחרת, ויש את אלה העשויים מאבני חן מסוגים שונים. צמידי טניס יהלומים הם אותם צמידים, העשויים מיהלומים, המוכרים לנו עוד משנות השמונים. למעשה, רבים נחשפו אליהם לראשונה על מגרש הטניס, כאשר אחת משחקניות הטניס המובילות באותה תקופה, כריס אברט, ענדה אותם על ידה. מאז ועד היום צמידים הפכו לשם של דבר והם ידועים באיכות, בעדינות ובאסתטיקה הרבה שהם מביאים אתם.

תוספת נפלאה

כאשר מדברים על צמיד טניס יהלומים מתכוונים לצמיד דק ועדין יחסית, המורכב מכמה שורות של יהלומים, המחוברים זה לזה. לצמיד ציר מיוחד, המאפשר את גמישותו והוא מגיע במגוון רחב של תצורות ועיצובים. מספרם הרב של היהלומים הקטנים שבצמיד הופך אותו ליקר, אך, וכפי שקורה בתכשיטי יהלומים אחרים, ההוצאה הכספית, במקרה הזה, בהחלט משתלמת. ניתן למצוא גם צמיד טניס יהלומים במבצע ובכך להוזיל את העלות הכוללות וזו יכולה להיות מתנה נפלאה ומשמחת לבת או לבן הזוג.

מראה בלתי רגיל

צמידי יהלומים יפהפיים אלה משתלבים נהדר לצד פריטים אחרים. אפשר לענוד אותם גם כאשר עונדים צמידים אחרים ואפילו שעון יד והם מתאימים הן ליום יום והן כשיוצאים לאירועים מיוחדים בשעות הערב. למרות שהם משובצים ביהלומים יקרים, יש למראה שלהם אופי קליל יותר, כזה שיכול להתאים לכל אחד, וגם לאלה שפחות מתחברים לתכשיטים כבדים ומושקעים. ענידתם על פרק כף היד יוצרת מראה מיוחד מאד וזהו פתרון למי שמחפש אקססורייז שמוסיף מצד אחד לא מעט יופי, אך גם עדין מאד מבלי למשוך תשומת לב רבה. עלותם של הצמידים נקבעת בהתאם לטיב ולאיכות שלהם וכמובן גם למשקל היהלומים. ישנם צמידי טניס העשויים מיהלומים הנחשבים ליקרים מאד, בעוד שאחרים יהיו זולים יותר.

מעוניינים לרכוש לעצמכם או לבן או לבת הזוג שלכם צמיד מסוג כזה? Diamond & More, המתמחים בייצור תכשיטי יהלומים, הם הכתובת הנכונה לפנות אליה. למידע על הפריטים השונים, היכנסו לכאן.

תפריט ניווט תפריט ניווט

עמוד הבית
תכשיטי יהלומים במבצע
מחירון יהלומים
לקוחות ממליצים

כתבות ומאמרים
קטעי וידאו
אודות
צור קשר
מפת אתר

קטלוג מוצרים קטלוג מוצרים

טבעות אירוסין
טבעות אירוסין 3 אבנים (טרי-סטון)
טבעות אירוסין מעוצבות
טבעות אירוסין סוליטר חלקות
טבעות אירוסין עד 7,000
טבעות אירוסין עם אבני צד
טבעות משלימות (בנד רינגס)
טבעות יהלומים
עגילי יהלום
עגילי יהלומים תלויים
עגילי סוליטר קלאסיים צמודים
צמידי טניס יהלומים
שרשראות יהלומים
יהלומים לשיבוץ

כתבות נבחרות כתבות נבחרות

כתבה 1
כתבה 2
כתבה 3
כתבה 4
כתבה 5
כתבה 6
כתבה 7
כתבה 8

צרו קשר צרו קשר

מרכז
רחוב שומשום 26
בורסת היהלומים, רמת גן

טלפון: 0000000

נייד: 0000000

דוא"ל: foo@bar.co.il

מצאו אותי בפייסבוק

כל הזכויות שמורות – 2018-5778